Категорія:

Початок серії семінарів з ділової української мови

16-3-2017    Іпо , podii , Іпо    872

Для покращення рівня володіння державною мовою в Донецькому національному технічному університеті організовано серію семінарів з ділової української мови та комунікативної діяльності.

П’ятнадцятого березня відбулося перше заняття, відвідати яке прийшло більше двадцяти співробітників, викладачів і студентів ДонНТУ. В ході семінару присутні розглядали теоретичні питання щодо сутності офіційно-ділового стилю, його характерних рис, особливостей ділового спілкування та закріплювали отримані знання шляхом виконання практичних завдань.

Запрошення на конференцію!

16-3-2017    Наука та інновації , Студенту    1436
ДонНТУ

Шановні колеги!

З метою дослідження сучасних екологічних проблем України, створення науково обґрунтованої концепції підвищення екологічної безпеки країни та сприяння популяризації науково-дослідницької діяльності, «Регіональний центр науково-технічного розвитку» та Харківська державна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленка, запрошує студентів, аспірантів, молодих вчених, викладачів та незалежних фахівців взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА: СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ І ПРОПОЗИЦІЇ».

Дата проведення: 21.04.2017 р..

Прийом доповідей для публікації: до 10.04.2017 р.

В ДонНТУ завершилася першість з міні-футболу

16-3-2017    Спорт    653

З 21 лютого по 15 березня 2017 р. у великій спортивній залі проходила першість з міні-футболу.

Всього у змаганнях взяли участь 8 команд: 5 – ДонНТУ і 3 – індустріального інституту.

Переможцем стала збірна 4-го курсу Донецького національного технічного університету у складі:

Микити Кісельова (гр. РКК-13);
Євгена Шевейка (гр. РКК-13);
Владислава Анурова (гр. РКК-13);
Сергія Звєрєва (гр. РКК-13).

Вітаємо хлопців і бажаємо подальших спортивних успіхів і перемог!