Категорія:

Проект HETES: розвиток інженерної освіти на засадах принципів стійкого розвитку

В 2017 році було продовжено виконання міжнародного проекту Tempus 543966 «Higher Engineering Training For Environmentally Sustainable Industrial Development (HETES)», який передбачає створення в Україні на базі технічних університетів вищої інженерної освіти для екологічно стійкого промислового розвитку. Нашими українськими партнерами проекту стали Національна металургійна академія України (м. Дніпро), Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (м. Івано-Франківськ), Криворізький національний університет (м. Кривий Ріг).

В рамках проекту відбулися робочі та навчальні візити викладачів ДонНТУ до університетів-партнерів та світових компаній Європи. Візити передбачали знайомство з досвідом співпраці університетів і промисловості в напрямку постійної модернізації виробництва та навчання персоналу для скорочення екологічного впливу на довкілля. Одним із таких провідних університетів є найстаріших університетів Європи – католицький університет Льовена (м. Гент, Бельгія).