Категорія:

Студентський актив ДонНТУ відвідав військовий шпиталь м. Покровська

7-3-2017    Події    865

Команда активної молоді Донецького національного технічного університету разом із представниками підрозділу з організації виховної роботи студентів відвідали військовий шпиталь, розташований у нашому місті.

Студенти підготували творчі номери, аби привітати бійців із початком весни та порадувати поранених своїми виступами.

Молодь продемонструвала декілька запальних і енергійних танцювальних постановок, що органічно поєднувалися із чудовими українськими піснями у виконанні талановитих дівчат-студенток. Команда КВК жартувала та підіймала настрій присутнім гумористичними сценками та мініатюрами.

В ДонНТУ пройшов турнір з армспорту «Козацька сила»

7-3-2017    Спорт    831

Сьомого березня 2017 р. у великій спортивній залі пройшов турнір з армспорту «Козацька сила», присвячений Дню народження Т.Г. Шевченка.

Організаторами заходу виступила кафедра загальнонаукової підготовки індустріального інституту (ІІ) та кафедра історії та права ДонНТУ.

Всього у змаганнях взяли участь 28 осіб. Оскільки турнір був відкритим, його учасниками стали не тільки представники університету та інституту, а й педагогічного училища та просто друзі студентів.