• Ã�¡Ã�²Ã��Ã��Ã�ºÃ��Ã�²Ã�°Ã�½Ã�½Ã�� 95-Ã��Ã��Ã��Ã��Ã�� Ã��Ã�¾Ã�½Ã��Ã�¢Ã�£

Категорія: Вибори ректора

Результати виборів ректора  (2-3-2017)

1 березня 2017 року відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 585-к від 14.11.2016 р.  відбувалося голосування з виборів ректора ДВНЗ «Донецький національний технічний університет».

Для голосування у виборчий бюлетень було внесено претендента на посаду ректора ДВНЗ «ДонНТУ» – доктора економічних наук, доцента ЛЯШКА Ярослава Олександровича.

Вибори відбувалися шляхом таємного голосування серед професорсько-викладацького складу, а також делегованих представників співробітників і студентів ДВНЗ «ДонНТУ» та його відокремлених структурних підрозділів, на чотирьох виборчих дільницях.

Із 431 виборців, які мали право приймати участь у виборах ректора ДВНЗ «ДонНТУ», взяли участь у голосуванні 374 особи (86 %), з них проголосували:

– «ЗА» – 355 виборців (82,37 %);

– «ПРОТИ» – 18 виборців (4,18 %);

– недійсних бюлетенів – 1.

Вибори ректора вважаються такими, що відбулися.

Ректором ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» обрано  ЛЯШКА Ярослава Олександровича.

Протокол (підсумковий) результатів голосування з виборів ректора ДВНЗ “ДонНТУ”

1+1 медіа знову шукає стажерів!  (2-3-2017)

Вже четвертий рік поспіль ми оголошуємо набір на стажування. За цей час здобути перший робочий досвід змогли близько 200 стажерів, а  більше 60 з них – стали нашими співробітниками.

Не прогавте свій шанс стати стажером однієї з найбільших медіа компаній цього року! Попередній досвід роботи – не потрібен. Головне – ваші особистісні якості та здібності.

Усі актуальні напрямки стажування дивись тут: http://media.1plus1.ua/ua/career/trainee

Зауваж: для участі у відборі потрібно обов’язково крім стандартного письмового резюме додати також відеорезюме. Поради щодо останнього дивись тут: http://media.1plus1.ua/blog/video-resume

Студенти ДонНТУ взяли участь у третьому турі проекту «Авіатор 2017»  (2-3-2017)

Шестеро студентів факультетів КІТАЕР і КНТ Донецького національного технічного університету показали гарний результат на попередніх етапах змагання та мали нагоду взяти участь вже у третьому етапі освітнього проекту «Авіатор 2017», що пройшов у стінах ДонНТУ.

Завдання включали в себе перевірку загальних знань з теорії та історії авіації. До речі, всього конкурс передбачає п’ять етапів, в рамках яких молодь вже пройшла тестування з точних наук і англійської мови.

Щиро сподіваємося, що наші студенти продовжать боротьбу та гідно представлять рідний виш у фіналі.

В ДонНТУ відбулася презентація YEP Incubators  (2-3-2017)

У ролі доповідача виступила Катерина Єлагіна, четвертокурсниця факультету КІТАЕР і учасниця команди YEP-ДонНТУ. Вона доступно та зрозуміло пояснила, в чому ж полягає сутність проекту та яким чином він реалізується. Окремий акцент був зроблений на тому, які можливості відкриває YEP-ДонНТУ для студентів університету.

Березень 2017
« Лют