Категорія: afisha

Запрошуємо на навчання до ДВНЗ “ДонНТУ”  (27-2-2017)

У 2017 році для ДонНТУ передбачена фіксована кількість бюджетних місць на кожну зі спеціальностей (вступники не беруть участь у широкому конкурсі, за яким заздалегідь не відома остаточна кількість бюджетних місць, які будуть надані ВНЗ за кожною спеціальністю, що значно підвищує Ваші шанси отримати бюджетне місце.

На сьогодні ДонНТУ у м. Покровськ – це ВНЗ європейського рівня з понад 3 тис. студентів; потужною матеріально-технічною базою: сучасним оснащенням аудиторій та новітніми лабораторіями; висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом та широкими виробничими та міжнародними зв’язками.

Подвійна перемога ДонНТУ на конкурсі соціальних проектів  (27-2-2017)

Два проекти ДонНТУ – «Арт-Маяк» та «Життя дитини: навчити, щоб зберегти!» отримали фінансування від Британської Ради в Україні.

На підготовчому етапі організатор конкурсу – Координаційний центр переміщених ВНЗ одержав 85 проектів, що були направлені на якісні соціальні зміни в українських університетах. Після попереднього відбору було відібрано 35 найкращих. Саме цих викладачів та студентів – авторів проектів було запрошено в Київ на Пітчинг для доопрацювання та презентації своїх ідей донорам.

Запрошуємо на турнір з армрестлінгу!  (27-2-2017)

07.03.2017 року о 12.00 у великій спортивній залі (ауд.1.110) відбудеться ТУРНІР з АРМРЕСТЛІНГУ

«Козацька сила» присвячений дню народження Т.Г. Шевченка.

Запрошуються студенти Індустріального інституту ДВНЗ «ДонНТУ» та Донецького національного технічного університету.

Успішний захист дипломної роботи в Сілезькому технічному університеті  (27-2-2017)

Захист дипломного проекту, безумовно, це не тільки незабутня подія в житті кожного студента, а ще й результат кропіткої праці та тривалих досліджень. Для гірничого факультету нашого університету приємною подією став захист дипломної роботи студентом Євгеном Подкопаєвим. Слід зазначити, що дослідницька робота над проектом проводилась в тісній співпраці з нашими польськими колегами. Завдяки договору про міжнародне співробітництво між Сілезьким технічним університетом (м. Глівіце, Польща) та ДонНТУ у наших студентів з’явилась можливість придбати новий академічний досвід.

Лютий 2017
« Січ Бер »