Категорія: afisha

16 лютого 2017 року відбулося засідання №9 Вченої ради університету.  (21-2-2017)

ДонНТУ

Під час засідання було обговорено й затверджено «Положення про всеукраїнську олімпіаду Державного вищого навчального закладу “Донецький національний технічний університет” для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти» та технічні зміни до порядку призначення стипендій та зміни до «Положення щодо організації виборів ректора».

21 лютого – Міжнародний день рідної мови!  (21-2-2017)

Шановні колеги й студенти!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня рідної мови!

Українською мовою (рідною для нас – українців!) розмовляли наші діди та прадіди, співали колискові наші матері та бабусі, нею народ наш сміявся і плакав. Саме від нас залежить збереження рідного слова, його подальша доля.

Шануймо й надалі рідну мову, піклуймося про неї, захищаймо, розвиваймо її велич і могутню силу. Збережімо її в усій чудовій красі для себе та прийдешніх поколінь!

З повагою, в.о. ректора
Донецького національного технічного університету
Я.О. Ляшок

Завершив роботу Симпозіум «Україна-Польща – синергетична співпраця»  (21-2-2017)

Протягом тижня з 13-го по 19-те лютого в містах Київ, Полтава та Слов’янськ проводив роботу Третій Симпозіум «Україна-Польща – синергетична співпраця», одним із співорганізаторів якого виступив Донецький національний технічний університет. Захід об’єднав широке коло фахівців у сфері освіти та науки з української та польської сторін: народних депутатів, урядовців, представників влади і бізнесу різного рівня, експертів та викладачів університетів. Програма Симпозіуму включала ряд робочих зустрічей, круглих столів та дві конференції (за участю співробітників кафедри економіки підприємства ДонНТУ, як представників наукового і організаційного комітетів).

21 лютого відбулося засідання дільничної виборчої комісії № 3 (Костянтинівський індустріальний технікум «ДВНЗ «ДонНТУ», м. Костянтинівка)  (21-2-2017)

ДонНТУ

На засіданні були присутні 5 з 5 членів комісії. Обрано голову, заступника голови та секретаря дільничної виборчої комісії. Місцем проведення голосування з виборів ректора ДВНЗ «ДонНТУ» 01.03.2017 року для виборців Костянтинівського індустріального технікуму визначено ауд. 24 Центрального корпусу Костянтинівського індустріального технікуму ДВНЗ «ДонНТУ» із 9.00 до 15.00.

Щодо виплат стипендій!  (21-2-2017)

Шановні студенти! Стипендії за підсумками І семестру 2016/17 навчального року нараховані і відповідні документи для здійснення виплат вчасно підготовлені. В той же час у лютому можлива затримка виплати стипендій у зв’язку з відсутністю затверджених паспортів бюджетних програм по Міністерству освіти і науки України. Цей процес не залежить від університету. Адміністрація

Лютий 2017
« Січ Бер »