Категорія: afisha

В ДонНТУ пройшла зустріч студентів з представником інформагентства «Вчасно»  (17-2-2017)

Сімнадцятого лютого пройшла зустріч команди студентів-активістів Донецького національного технічного університету, залучених до роботи в молодіжному радіо, з директором інформаційного агентства «Вчасно» Марією Давиденко.

Марія поділилася з молоддю особливостями роботи радіо, розповіла про сутність і необхідність формування сітки ефіру, надала практичні поради щодо планування ефірного часу та рекомендації щодо його наповнення.

Окремо були розглянуті новини як один із елементів радіоефіру: студенти поділилися своїми думками та баченнями з цього приводу, після чого були розібрані основні помилки.

У Покровську пройшов дводенний Східний освітній форум  (17-2-2017)

Протягом двох днів, 15 і 16 лютого, в нашому місті проходив дводенний Східний освітній форум, що став першою значною подією у сфері освіти в Донецькій області від початку військових дій.

Захід зібрав близько 250 фахівців у сфері освіти та науки, експертів, народних депутатів, урядовців, представників влади різного рівня, а також студентів і викладачів українських університетів, які мали достатньо часу для обговорення цілого ряду освітніх проблем і можливих варіантів їх вирішення.

Відбулося сьоме засідання оргкомітету  (17-2-2017)

ДонНТУ

Були присутні 8 з 10 членів оргкомітету. Порядок денний: 1. Про внесення змін до загальної кількості виборців, які будуть брати участь у виборах ректора. 2. Про затвердження загального списку осіб, які мають право брати участь у виборах ректора ДВНЗ «ДонНТУ». На засіданні з урахуванням відомостей, що надійшли від відділу кадрів про звільнених та прийнятих […]

Лютий 2017