Категорія:

Внесені зміни до наказу «Про організацію та проведення виборів ректора»

10-2-2017    Вибори ректора    386
ДонНТУ

Згідно із «Методичними рекомендаціями щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника вищого навчального закладу», затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 05 грудня 2014 року № 726, наказом №31-03 від 10.02.2017 р. внесено зміни до наказу №354-03 від 25.11.2016 р. «Про організацію та проведення виборів ректора».

Відбулися вибори представників від студентів у ДонНТУ та Індустріальному інституті

10-2-2017    Вибори ректора    318
ДонНТУ

08 лютого 2017 р. відбулися збори студентів денної форми навчання ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» щодо висунення кандидатур студентів денної форми навчання, як виборних представників для участі у виборах ректора ДВНЗ «ДонНТУ». За результатами голосування на виборчих дільницях за факультетами лічильною комісією згідно із встановленою квотою визначено 34 представника, які братимуть участь у виборах ректора Університету на виборчій дільниці №1.

Mashav відкриває набір на навчання в Ізраїлі

Ізраїльська агенція з розвитку міжнародного співробітництва Міністерства закордонних справ Держави Ізраїль (MASHAV) оголошує про відкриття набору для навчання в Ізраїлі на курсах.

Робоча мова курсу – російська та англійська.

“22 Pushup Challenge” (Відео)

10-2-2017    Спорт    905

Студенти та викладачі Донецького національного технічного університету приєдналися до флешмобу “22 Pushup Challenge”, мета якого – підтримка ветеранів бойових дій з посттравматичним синдромом, підтримка воїнів і популяризація здорового способу життя.

В ДонНТУ відбувся захід, присвячений пам’яті сотника армії УНР Нечипора Губи

10-2-2017    Події    942

Лекторами виступили представники громадської організації «Українська ініціатива» – Юрій Косенко, голова правління ГО, та Ольга Тимчишин, його заступник, співробітник ДУ «Інститут всесвітньої історії». Відвідати захід прийшли викладачі та співробітники ДонНТУ, студенти, вчителі загальноосвітніх шкіл міста, а також представник державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО.