Категорія:

07 лютого 2017 р. відбулися збори студентів денної форми навчання Бахмутського індустріального технікуму

8-2-2017    Вибори ректора    187   
ДонНТУ

07 лютого 2017 р. відбулися збори студентів денної форми навчання Бахмутського індустріального технікуму, щодо висунення кандидатур студентів денного відділення, як виборних представників для участі у виборах ректора ДВНЗ «ДонНТУ». В зборах взяли участь 279 із 367 студентів технікуму денної форми навчання. За результатами голосування лічильною комісією згідно із встановленою квотою […]

УВАГА!!!РОЗШУК!!! ВИНАГОРОДА – 100 грн НА РАХУНОК

8-2-2017    Події    428   

Команда Vodafone.team.donntu  звертається до своїх старих і нових друзів: «Ви вже багато знаєте про нас, скільки нас, хто ми і чим займаємось. Також ви в курсі над чим ми найближчі місяці працюватимемо і яку мету має команда, але в нас досі немає слогану, сподіваємось ви допоможете нам його знайти! Варіанти дописуйте в коментарях, і вже 13 лютого наша команда буде мати саме ТВІЙ яскравий та влучний СЛОГАН, а ти 100 грн на своєму Vodafone-рахунку :)».

23 січня 2017 р. відбулося засідання № 8 Вченої ради ДонНТУ.

8-2-2017    Вчена рада    475   
ДонНТУ

23 січня 2017 р.  відбулося засідання № 8 Вченої ради ДонНТУ. Під час засідання обговорювались і були прийняті правила призначення стипендій у ДВНЗ «ДонНТУ», було внесено зміни  до «Положення про документи про вищу освіту державного зразка та додатки до них ДВНЗ «ДонНТУ». Крім того, було затверджено тему  докторської дисертації доцента […]

Вийшов з друку випуск №2 (23), 2016 збірника наукових праць ДонНТУ

8-2-2017    Наука та інновації    353   
ДонНТУ

Вийшов з друку випуск №2 (23), 2016 збірника наукових праць ДонНТУ серії “Інформатика, кібернетика та обчислювальна техніка”, в якому розміщені наукові статті співробітників ДонНТУ та інших навчальних і наукових закладів України, які є науковими партнерами ДонНТУ.

Публікації висвітлюють результати наукових досліджень і розробок в таких напрямках, як інформатика, чисельні методи, паралельні обчислення, програмування, розробка засобів обчислювальної техніки, дослідження комп’ютерних мереж, машинна графіка і обробка зображень, математичне моделювання в різних галузях.

Матеріали збірника призначені для наукових співробітників, викладачів, інженерно-технічних працівників, аспірантів та студентів. Здесь тоже можно сделать ссылку на выпуск.

«Авіатор 2017» – другий етап

8-2-2017    Події    315   

Сьомого лютого в Донецькому національному технічному університеті відбувся другий етап всеукраїнського проекту «Авіатор 2017», який реалізується благодійним Фондом Бориса Колеснікова для студентів технічних спеціальностей.

7 лютого 2017 р. відбулися збори групи підрозділів ДВНЗ «ДонНТУ» №1

8-2-2017    Вибори ректора    148   
ДонНТУ

7 лютого 2017 р. відбулися збори групи підрозділів ДВНЗ «ДонНТУ» №1 (бібліотека, бухгалтерія, відділ кадрів, відділ міжнародних зв’язків, канцелярія, навчально-науковий центр інформаційних комп`ютерних технологій, підрозділ з військово-мобілізаційної роботи, підрозділ технічних засобів навчання, плановий відділ, редакційно-видавничий відділ, ректорат, центр кар’єри та маркетингу, НДЧ), щодо висунення кандидатур працівників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, як виборних представників для участі у виборах ректора ДВНЗ «ДонНТУ».

Запрошуємо до участі в роботі III симпозіуму «Україна-Польща – синергетична співпраця»

8-2-2017    Працівникам    391   

Головна мета ІІІ Симпозіуму – розвиток наукового дискурсу, що охоплює:

  • визнання академічної освіти та рівнозначності наукових ступенів;
  • освіта: дуальна та дистанційна, подвійні дипломи, можливості навчання студентів з України у Польщі;
  • освіта для регіональних ринків праці;
  • розвиток малого та середнього підприємництва у польсько-українському просторі самоуправління;
  • польсько-українська енергетична безпека, у тому числі побудова енергетичних коридорів, розвиток альтернативних джерел енергії.
Page 1 of 11