Категорія:

Рейтинги успішності

3-2-2017    Студенту    1350

Шановні студенти!

На сторінці сайту http://donntu.edu.ua/rejtingi-studentiv публікуються рейтинги успішності студентів ДонНТУ, які навчаються за кошти Державного бюджету, за підсумками семестрового контролю за перший семестр 2016-17 навчального року.

Рейтинги оприлюднюються  не пізніше ніж через три робочих дня після прийняття відповідного рішення стипендіальною комісією.

Завершена подача анкет-заявок від студентів

3-2-2017    Студенту    555
ДонНТУ

Увага! Завершена подача анкет-заявок від студентів, які мали бажання взяти участь у виборах ректора ДВНЗ «ДонНТУ» .

Повідомляємо, що вибори виборних представників, що мають право брати участь у виборах ректора Університету, відбудуться 08. 02. 2017 року. Час роботи дільниць з 9.00 до 16.00

Організаційним комітетом затверджено графік проведення зборів студентів

3-2-2017    Вибори ректора    169
ДонНТУ

Відповідно до узгоджених з органами студентського самоврядування дат затвердити графік проведення зборів студентів для обрання виборних представників з числа студентів денної форми навчання, що мають право брати участь у виборах ректора Університету:

Відбулося п’яте засідання оргкомітету

3-2-2017    Вибори ректора    181
ДонНТУ

Були присутні 8 з 10 членів оргкомітету. Порядок денний: Про хід проведення у відокремлених структурних підрозділах та у групах структурних підрозділів Університету прямих таємних виборів виборних представників штатних працівників, що не належать до наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників. Про затвердження графіку проведення зборів студентів для обрання виборних представників з числа […]

2 лютого 2017 р. відбулися збори групи підрозділів ДВНЗ «ДонНТУ» №2

3-2-2017    Вибори ректора    161
ДонНТУ

2 лютого 2017 р. відбулися збори групи підрозділів ДВНЗ «ДонНТУ» №2 (підрозділ наукової роботи студентів, підрозділ з організації виховної роботи студентів, кафедри, факультети, докторантура-аспірантура, навчальний відділ, навчально-методичний відділ, центр післядипломної освіти та підвищення кваліфікації, відділ охорони праці), щодо висунення кандидатур працівників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, як виборних представників для участі у виборах ректора ДВНЗ «ДонНТУ».

Page 1 of 11