Рекомендовані на вакантні місця держбюджету та зараховані на 1-й курс

Факультет машинобудування,екології та хімічних технологій
6.051002 метрологія, стандартизація та сертифікація
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал ПК ЦП ПЧ СБ Пріоритет
1 4МСС00081бд1 Шеремет Наталія Миколаївна 138,69 3
6.051301 хімічна технологія
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал ПК ЦП ПЧ СБ Пріоритет
1 4ХТ00017бд1 Хамула Вікторія Олександрівна 141,715 15
Факультет економіки
6.03050401 економіка підприємства
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал ПК ЦП ПЧ СБ Пріоритет
1 7ЕПР00032бд1 Дуднік Валерія Вікторівна 143,04 3
2 7ЕПР00051бд1 Усенко Олександр Володимирович 133,96 2
3 7ЕПР00127бд1 Кривопляс Тетяна Русланівна 117,25 1
Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, автоматики,електроніки і радіотехніки
6.050202 автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал ПК ЦП ПЧ СБ Пріоритет
1 3АКТ00071бд1 Попіль Олександр Сергійович 148,42 так 2
6.050903 телекомунікації
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал ПК ЦП ПЧ СБ Пріоритет
1 3ТК00023бд1 Курило Марина Віталіївна 168,19 6
Факультет менеджменту
6.030101 соціологія
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал ПК ЦП ПЧ СБ Пріоритет
1 5СОЦ00180бд1 Журба Євгенія Юріївна 121,835 1
6.030505 управління персоналом та економіка праці
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал ПК ЦП ПЧ СБ Пріоритет
1 5УПЕП00107бд1 Куденко Анастасія Олегівна 134,39 2
2 5УПЕП00047бд1 Таран Анатолій Володимирович 129,18 так 6
6.030507 маркетинг
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал ПК ЦП ПЧ СБ Пріоритет
1 5МПР00008бд1 Літвінова Карина Віталіївна 123,125 3

Списки зарахованих

Виконання вступником вимог до зарахування за ОКР "спеціаліст" або отримання ступеню магістра за держ.
Гірничий факультет
6.040103 геологія
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Можаровський Сергій Юрійович 143,01
2 Назарова Ольга Олексіївна 145,7
3 Ченченко Олег Андрійович 151,27
6.050301 гірництво
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Алєксандров Дмитро Сергійович 129,3
2 Алтинпара Гергард Іванович 140,3
3 Варченко Сергій Олександрович 158,38
4 Жожома Микита Олександрович 133,48
5 Лантух Кристина Вячеславівна 136,89
6 Пилипенко Віктор Вікторович 147,78
7 Ушивий Олександр Дмитрович 124,9
8 Юхимець Ігор Сергійович 136,8
9 Поділян Роман Вадимович 122,64
6.080101 геодезія, картографія та землеустрій
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Гарковенко Артур Олегович 133,95
2 Звєрєв Сергій Сергійович 157,22
3 Камак Ірина Олександрівна 143,08
4 Косинський Олексій Олексійович 165,28
5 Нагорний Андрій Віталійович 115,75
6 Назарчук Віталій Сергійович 121,74
7 Удоденко Данило Андрійович 130,19
8 Шишенко Ірина Андріївна 145,83
Факультет машинобудування,екології та хімічних технологій
6.040106 екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Бурцева Юлія Геннадіївна 131,98
2 Бюллер Ганна Андріївна 137,64
3 Гіда Маргарита Вікторівна 171,56
4 Губарева Валерія Дмитрівна 140,54
5 Ковальова Тетяна Олександрівна 130,42
6 Корнієнко Аліна Владиславівна 144,85
7 Ламшина Катерина Андріївна 145,49
8 Лукіна Альона Юріївна 157,16
9 Марченко Катерина Володимирівна 156,38
10 Пужас Наталія Ігорівна 144,48
11 Старостін Артем Костянтинович 139,65
12 Терехова Тетяна Олексіївна 132,81
13 Червоненко Олександр Владиславович 133
6.050502 інженерна механіка
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Григорян Валерій Артурович 143,635
2 Гузар Ігор Степанович 162,615
3 Пархоменко Артем Дмитрович 112,415
6.050503 машинобудування
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Герасименко Олександр Юрійович 147,425
2 Калмиков Ярослав Романович 139,89
3 Мариненко В`ячеслав Григорович 140,83
4 Моісеєнко Сергій Володимирович 143,245
5 Петряєв Максим Віталійович 145,83
6.051002 метрологія, стандартизація та сертифікація
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Полякова Юлія Павлівна 166,435
6.051301 хімічна технологія
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Безлєпкін Андрій Андрійович 138,005
2 Міщенко Вероніка Павлівна 174,19
3 Нікітін Владислав Євгенійович 150,62
4 Поляков Юрій Юрійович 143,99
5 Шишков Руслан Дмитрович 124,475
Факультет економіки
6.03050401 економіка підприємства
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Гончарук Софія Олександрівна 168,67
2 Дарностук Володимир Миколайович 161,41
3 Дугельна Аліна Анатоліївна 157,93
4 Єршова Аліна Олександрівна 158,16
5 Жеребцова Тетяна Романівна 182,78
6 Кузьмін Дмитро Віталійович 157,12
7 Панченко Наталія Олександрівна 150,73
8 Пічкобій Людмила Андріївна 145,9
9 Саковська Ірина Леонідівна 153,9
10 Хриплива Катерина Юліївна 158,52
11 Чернова Ангеліна Андріївна 164,73
6.03050901 облік і аудит
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Базилевич Вероніка Анатоліївна 150,3
2 Бородай Олена Юріївна 163,21
3 Єсіпова Анастасія Сергіївна 163,91
4 Зелена Катерина Сергіївна 162,71
5 Луценко Владислав Васильович 154,64
6 Моісеєнко Анастасія Євгеніївна 157,33
7 Новік Катерина Павлівна 167,37
8 Ухова Альона Володимирівна 158,42
6.030508 фінанси і кредит
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Баздирев Іван Володимирович 177,57
2 Клімова Анастасія Володимирівна 177,35
3 Мась Роман Віталійович 187,65
6.030601 менеджмент
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Денисенко Євгенія Олександрівна 138,56
2 Дзюмін Богдан Євгенович 142,43
3 Макогон Аліса Петрівна 161,32
Факультет енергетики та металургії
6.050601 теплоенергетика
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Мамедов Андрій Тагірович 149,865
2 Сороколіт Дмитро Олександрович 171,09
6.050701 електротехніка та електротехнології
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Мотузний Костянтин Володимирович 149,52
6.050702 електромеханіка
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Гриценяк Олег Віталійович 156,91
Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, автоматики,електроніки і радіотехніки
6.050201 системна інженерія
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Білянський Сергій Олександрович 159,62
2 Бойко Владислав Олегович 159
3 Булавін Дмитро Олександрович 129,39
4 Воробйов Дмитро Олександрович 146,68
5 Глущенко Віктор Павлович 166,38
6 Горпинич Дмитро Олександрович 151,34
7 Дем`янець Артур Олексійович 105,73
8 Іванов Владислав Олександрович 133,97
9 Крохмаль Іван Сергійович 138,48
10 Лабузова Анастасія Миколаївна 136,69
11 Ларичев Ігор Олександрович 139,15
12 Лубенець Андрій Олександрович 167,58
13 Поцелуйко Світлана Андріївна 150,53
14 Розумна Вікторія Олександрівна 145,55
15 Фомін Денис Геннадійович 145,83
6.050202 автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Журавльов Владислав Андрійович 170,005
2 Зіник В`ячеслав Олександрович 126,18
3 Климов Олександр Олексійович 142,27
4 Яремченко Андрій Вікторович 134,59
6.050802 електронні пристрої та системи
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Михайловський Сергій Віталійович 139,555
2 Петров Валерій Вікторович 130,09
3 Шкуро Дмитро Олександрович 139,005
6.050903 телекомунікації
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Кіряєв Микита Олександрович 162,85
2 Лагутіна Ірина Андріївна 155,65
3 Майборода Олександр Костянтинович 139,71
4 Старіковський Олександр Андрійович 148,21
6.051003 приладобудування
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Гончаров Олександр Геннадійович 146,31
Факультет комп'ютерних наук і технологій
6.020301 філософія
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Бушина Антоніна Андріївна 120,5
2 Корнієнко Владислав Русланович 144,51
3 Тюлькін Олександр Віталійович 154,28
6.050101 комп’ютерні науки
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Вовнянко Іван Михайлович 156,67
2 Молодчій Владислав Олександрович 143,76
3 Пермінов Микита Дмитрович 186,16
4 Рудченко Євгеній Анатолійович 139,05
5 Сурженко Анна Андріївна 166,905
6.050102 комп’ютерна інженерія
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Бережний Дмитро Олександрович 136,52
2 Бєліков Даніїл Юрійович 167,75
3 Білий Володимир Сергійович 145,35
4 Євсєєв Олександр Сергійович 172,23
5 Земленков Владислав Олексійович 138,15
6 Іщенко Владислав Ігорович 164,95
7 Кірєєва Надія Владиславівна 141,25
8 Кочетков Євгеній Сергійович 158,48
9 Красільніков Микола Валерійович 130,86
10 Лях Сергій Вікторович 137,32
11 Нарижний Віталій Олександрович 157,19
12 Рашевський Вадим Володимирович 160,73
13 Яблоков Іван Іванович 152,23
6.050103 програмна інженерія
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Аміров Сергій Сергійович 166,92
2 Короленко Едуард Валерійович 134,57
3 Мась Катерина Сергіївна 166,15
4 Полянський Роман Сергійович 123,9
5 Сорока Олександр Дмитрович 167
6 Страшко Едуард Вадимович 164,67
7 Щитина Руслан Олександрович 162,22
Факультет менеджменту
6.030101 соціологія
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Коваленко Ірина Ігорівна 171,935
6.030502 економічна кібернетика
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Єрмоленко Дмитро Олександрович 148
2 Курило Вікторія Миколаївна 175,91
3 Реваденко Дарія Сергіївна 151,51
4 Фомін Віталій Віталійович 114,55
5 Ханларзаде Магаммед Раджаб огли 157
6.030503 міжнародна економіка
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Бойкова Катерина Борисівна 115,03
2 Голованьов Микита Сергійович 147,68
3 Козленков Микола Миколайович 160,42
4 Кузьмина Анастасія В`ячеславівна 142,61
6.030505 управління персоналом та економіка праці
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Бакканський Владислав Сергійович 154,9
2 Закурдаєва Ганна Олександрівна 167,16
3 Маслокова Юлія Олегівна 161,3
4 Притула Катерина Володимирівна 153,24
6.030507 маркетинг
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Брежнєва Любов Сергіївна 144,875
2 Головкіна Кристина Андріївна 130,77
3 Грохова Віолета Юріївна 139,63
4 Дуброва Марія Сергіївна 147,83
5 Комарова Віталіна Романівна 128,935
6 Кошовець Анна Сергіївна 127,09
7 Сидорова Аліна Олександрівна 146,615
6.030601 менеджмент
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Васильєва Карина Олексіївна 160,64
2 Виходцев Родіон Сергійович 155,52
3 Заболотня Марія Вадимівна 156,24
4 Кас`яненко Карина Олександрівна 165,98
5 Котова Анжеліка Андріївна 188,81
6 Недюжа Анна Андріївна 152,9
7 Філатчева Євгенія Василівна 159,17
Гірничий факультет
6.050301 гірництво
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові
1 Анікеєв Геннадій Сергійович
2 Батрух Руслан Олександрович
3 Горобець Владислав Ігорович
4 Грицук Олександр Романович
5 Демченко Захар Анатолійович
6 Довбняк Сергій Володимирович
7 Каширець Михайло Володимирович
8 Костенко Олександр Володимирович
9 Кравченко Антон Володимирович
10 Круглов Гліб Віталійович
11 Кувалін Дмитро Сергійович
12 Лазаренков Едуард Андрійович
13 Лінник Денис Віталійович
14 Муценек Владислав Вікторович
15 Нікітенков Андрій Сергійович
16 Новіков Вячеслав Вячеславович
17 Резніченко Максим Юрійович
18 Рубцов Олег Сергійович
19 Руденко Петро Вікторович
20 Савенко Микола Володимирович
21 Тимофєєв Кирило Олександрович
22 Шур Дмитро Віталійович
23 Яблоков Вадим Анатолійович
Факультет економіки
6.030504 економіка підприємства
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові
1 Дерев`янченко Олена Володимирівна
2 Ялосоветська Юлія Володимирівна
6.030508 фінанси і кредит
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові
1 Іхно Олена Володимирівна
2 Колосов Єгор Володимирович
Факультет енергетики та металургії
6.050702 електромеханіка
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові
1 Карпенко Максим Костянтинович
2 Корсунський Микола Сергійович
3 Ломоносова Марія Василівна
4 Мальцев Дмитро Володимирович
5 Пузиков Дмитро Сергійович
6 Чепелевич Анастасія Михайлівна
Факультет комп'ютерних інформаційних технологій, автоматики,електроніки і радіотехніки
6.050201 системна інженерія
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові
1 Гайдук Костянтин Миколайович
2 Кузьменко Ірина Андріївна
6.050903 телекомунікації
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові
1 Бодаєв Ігор В`ячеславович
2 Сус Світлана Ігорівна
Факультет комп'ютерних наук і технологій
6.050101 комп'ютерні науки
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові
1 Гармаш Давид Андрійович
2 Демидов Семен Олександрович
3 Рибаков Максим Олександрович
6.050103 програмна інженерія
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові
1 Ковригін Микита Геннадійович
2 Мисько Андрій Сергійович
Факультет машинобудування,екології та хімічних технологій
6.050502 інженерна механіка
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові
1 Довгаль Дмитро Олександрович
2 Кривошеєва Любов Володимирівна
3 Крюков Владислав Вікторович
4 Леонтьєв Сергій Сергійович
5 Нікіфоров Олександр Леонідович
6 Чухлєбов Сергій Олександрович
6.050503 машинобудування
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові
1 Григор`єв Максим Андрійович
2 Кривошеєв Сергій Леонідович
3 Лінник Сергій Сергійович
4 Макогонов Олексій Андрійович
5 Родін Кіріл Едуардович
6 Сухов Олександр Юрійович
7 Терехов Сергій Олександрович
6.051301 хімічна технологія
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові
1 Єна Тетяна Олексіївна
Факультет менеджменту
6.030502 економічна кібернетика
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові
1 Смикун Вікторія Сергіївна
2 Столяр Анжела Олександрівна
6.030507 маркетинг
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові
1 Бармашова Марина Вікторівна
2 Конько Михайло Вікторович
6.030601 менеджмент
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові
1 Вистороп Єлизавета Сергіївна
2 Дердель Вікторія Валеріївна
3 Каплун Карина Олександрівна
4 Кузьмін Олексій Володимирович
5 Нестеренко Олександр Сергійович
Факультет машинобудування,екології та хімічних технологій
6.050503 машинобудування
№ з/п Прізвище Ім'я По батькові Загальна сума балів
1 Джміль Анатолій Васильович 7,7
2 Кавєрін Ігор Володимирович 7
3 Карнаухов Артем Олександрович 7,1
4 Мележик Артем Ігоревич 7,7
5 Серафимов Микола Миколайович 8,9

Оголошується прийом у докторантуру та аспірантуру  (28-8-2015)

УВАГА!!!

Державний вищий навчальний заклад

«Донецький національний технічний університет»

оголошує прийом

у докторантуру та аспірантуру

у 2015 р.

Відтепер ДВНЗ «ДонНТУ» має право навчати студентів та слухачів користуванню ліцензованим програмним продуктом «1С Підприємство»  (28-8-2015)

1c

Для навчання студентів та слухачів новітнім підходам у корпоративних інформаційних системах, а саме «1С-Підприємство 8.3» під час літніх канікул доценти кафедр вищої математики к.ф-м.н. Сторож В.В., обліку, фінансів та економічної безпеки к.е.н. Марина Г.С. та економічної кібернетики к.е.н. Яковенко В.С., організували заключення договору з компанією «Бізнес-Архітектор», франчайзером 1С в Україні.

Опублікований збірник «Наукові праці ДонНТУ. Серія: Машинобудування і машинознавство»  (28-8-2015)

sbornik_meht

У збірнику опубліковано статті наукових працівників і провідних фахівців України та інших країн в галузі машинобудування, в яких приведені результати наукових досліджень за такими напрямками:

  • дослідження процесів механічного оброблення матеріалів та розробка прогресивних способів їх реалізації;
  • проектування прогресивних конструкцій різальних інструментів та технологічного оснащення;
  • дослідження проблем кінематики, динаміки, міцності та надійності машин і їх вузлів;
  • перспективні комп’ютерні технології в машинобудуванні (САD / САМ / САЕ- системи).

Матеріали збірника призначені для наукових працівників, викладачів навчальних закладів, фахівців з питань механічного оброблення матеріалів, загального машинобудування і машинознавства, студентів, аспірантів і докторантів.

( скачати )

Опублікований збірник «Наукові праці ДонНТУ. Серія: Інформатика, кібернетика та обчислювальна техніка»  (26-8-2015)

sborknt

Збірник містить наукові статті співробітників ДонНТУ та інших навчальних і наукових закладів України, які є науковими партнерами ДонНТУ. Публікації висвітлюють результати наукових досліджень і розробок в таких напрямках, як інформатика, чисельні методи, паралельні обчислення, програмування, розробка засобів обчислювальної техніки, дослідження комп’ютерних мереж, машинна графіка і обробка зображень, математичне моделювання в різних галузях. Матеріали збірника призначені для наукових співробітників, викладачів, інженерно-технічних працівників, аспірантів та студентів.

Збірник включено до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук (наказ Міністерства освіти і науки України №261 від 6 березня 2015 р.)

( скачати )

До уваги абітурієнтів!  (20-8-2015)

  1. Загальні збори для студентів 1-го курсу денної форми навчання, а також 2-го та 3-го курсу (на базі ОКР молодшого спеціаліста) відбудеться 28 серпня 2015 р. об 11:00 годині у Великій актовій залі 3-го корпусу. Явка обов’язкова.
  1. Загальні збори спеціалістів та магістрів відбудуться 31 серпня 2015р об 11.00 у Великій актовій залі 3-го корпусу. Явка обов’язкова.
  1. Заселення до гуртожитку можливе з 25 серпня 2015р. Списки зарахованих студентів передано до гуртожитку.

За довідками звертатись до деканатів:

Оголошено додатковий набір студентів  (10-8-2015)

vk

Оголошено додатковий набір студентів на освітній рівень підготовки «магістр» галузі знань «Економіка» за спеціальністю 8.18010014 «Управління фінансово-економічною безпекою». Термін навчання 2 роки.

Вступникам на здобуття ОКР “Спеціаліст” та “Магістр” 2015 р.  (3-8-2015)

vk

Звертаємо увагу вступників на здобуття ОКР “спеціаліст/магістр”

, що після отримання рекомендацій 10 серпня треба надати до Приймальної коміссії орігінали дипломів та додатків до 16-00 13 серпня 2015 р.

Шановні абітурієнти!  (2-8-2015)

vk

Нагадуємо, що рекомендації на зарахування на здобуття окр”спеціаліста/магістра” відбудеться 10 серпня, заміна копій на орігінали – до 13 серпня

Зміни до Правил прийому до ДВНЗ “ДонНТУ”від 31.07.2015 р.

Dear foreign applicants!  (28-7-2015)

We regret to tell you that State Higher Educational Establishment “Donetsk National Technical University” had to terminate its work in the city of Donetsk due to the complicated social, political and military situation there.

At present, we are located in the town of Krasnoarmeisk in Donetsk region, where we are not capable of enrolling foreign students at Donetsk National Technical University in the academic year of 2014/2015 .

However, we anticipate that we will see you as our students after the military conflict in Donetsk is over.

Подяка  (27-7-2015)

Студенти факультету комп’ютерних наук і технологій ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» виражають щиру подяку Марії Шевченко з блоку П. Порошенка та Юрію Іллічу Прилипко, депутату Ірпінської міської ради, за допомогу у виготовленні дипломів про здобуті кваліфікації.